Jazyková škola Praha - Valentina Winkler s.r.o. Centrum vzdělávání

Nabízíme jazykové kurzy pro dospělé, děti, seniory, firemní jazykové kurzy, kurzy matematiky, přípravu na zkoušky, doučování, počítačové kurzy, překlady a tlumočení.

OVERVIEW

The web page jazykova-skola-praha.cz presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have downloaded nineteen pages inside the web site jazykova-skola-praha.cz and found twenty-five websites interfacing with jazykova-skola-praha.cz. There is one public networking platforms linked to this website.

JAZYKOVA-SKOLA-PRAHA.CZ TRAFFIC

The web page jazykova-skola-praha.cz is seeing diverging amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for jazykova-skola-praha.cz

Traffic ranking (by month) for jazykova-skola-praha.cz

Traffic ranking by day of the week for jazykova-skola-praha.cz

LINKS TO JAZYKOVA-SKOLA-PRAHA.CZ

Jazykové školy - JazykovéŠkoly.com - nejpodrobnější adresář jazykových škol a jazykových kurzů v ČR.

Příprava na zkoušky a k maturitě. 222 943 511, 420. 606 411 115 ,. Expo Australia 2018 - Setkání s Austrálií. Středoškolské studium v USA? Láká tě vyzkoušet studium na střední škole v USA.

WHAT DOES JAZYKOVA-SKOLA-PRAHA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of jazykova-skola-praha.cz Mobile Screenshot of jazykova-skola-praha.cz Tablet Screenshot of jazykova-skola-praha.cz

JAZYKOVA-SKOLA-PRAHA.CZ SERVER

I revealed that a lone page on jazykova-skola-praha.cz took seven hundred and five milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
95.168.205.136

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We caught that jazykova-skola-praha.cz is employing the Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.17-0.dotdeb.0 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g mod_chroot/0.5 operating system.

Jazyková škola Praha - Valentina Winkler s.r.o. Centrum vzdělávání

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following on the site, "Jazyková škola Praha 6 - Valentina Winkler s." I viewed that the web site also said " Centrum vzdělávání je nejen jazyková škola." They also said " Nabízíme skupinové jazykové kurzy pro veřejnost - dospělé, děti, seniory, firemní jazykové kurzy, individuální výuku jazyků, kurzy matematiky, přípravu na přijímací a jiné zkoušky, doučování matematika, statistika, účetnictví aj. , počítačové kurzy, překlady a tlumočení. Nabízíme skupinové kurzy těchto jazyků angličtina. Výuka s rodilým mluvčím za akční cenu!." The meta header had jazyková škola praha as the first search term. This keyword is followed by čeština pro cizince, doučování, and firemní výuka which isn't as important as jazyková škola praha.

SEE SUBSEQUENT BUSINESSES

Jazyková škola Úspech

Jazykové kurzy pre deti a mládež. Prihláste svoje ratolesti na jazykový kurz, ktorý je zameraný na komunikáciu a je odrazovým mostíkom do ich budúcnosti. Organizujeme inviduálne a skupinové jazykové kurzy pre dospelých zamerané na bežnú konverizáciu. Uacute;spešne Vás pripravíme na jazykový certifikát v jazyku, ktorý si vyberiete z našej ponuky.

Jazyková škola ZELENKA

Podívejte se, jak např. Byznys jednoho z největších výrobců. Kabelů v Česku LAPP Group. Co o nás říkají další zákazníci? Jazyková škola Zelenka je pro nás profesionálním partnerem v dodání jazykových služeb. Oceňujeme profesionalitu a flexibilitu lektorů, širokou škálu služeb, kterou nabízejí. Jejich individuální metody výuky vyhovují naší praxi a stylu práce. Moravský Peněžní Ústav spořitelní družstvo.

Jazyková škola Žilina

Skutočným cieľom vzdelávania nie je poznanie, ale konanie. Inštitút jazykov a vzdelávania v Žiline. Je hlavnou pobočkou najväčšej siete jazykových škôl na Slovensku. Naša jazyková škola prináša maximálnu kvalitu výučby a spokojnosť študentov.

Hlavní stránka

Přijímáme přihlášky do Pomaturitního denního studia angličtiny pro školní rok. Pomaturitní denní studium angličtiny na úrovni mírně pokročilých a pokročilých. Cena Pomaturitního studia angličtiny je nejlevnější v Ústí nad Labem. Kurzovné je možno platit na splátky bez navýšení. Můžeme Vám zaručit, že budete studovat angličtinu na úrovni podle Vašich současných znalostí angličtiny po rozřazení na základě vstupních testů. Studovat mohou i studenti, kteří budou maturovat na podzim.

Maxíkova Jazyková školka a jesle Jazykové školky a jesle

Probíhá i v angličtině a s rodilým mluvčím. Dostatek pohybu pro vaše ratolesti. Nízký počet dětí na učitele. Rozdělení do skupin dle dovedností s přihlédnutím k věku. Unikátní program pro rozvoj dětí. Mnoho skvělých aktivit, které děti baví. Maxíkova jazyková školka ta správná školka pro Vaše dítě! Hledáte v Praze školku nebo jesle, které Vám zaručí jistotu a klid a poskytnou více než jen hlídaní Vašeho dítěte? Stačí jen jedno kliknutí.